Counter Strike 1.6 indir gezginler

Counter Strike 1.6 indir gezginler Birinci kişi shooter olarak bir kurum, Counter Strike 1.6 Buhar sistemi hata düzeltmeleri ve güncellemeleri sağlayan, klasik video oyun sürümü bugüne kadar en kalmıştır. Orada profesyonel oyun destekleyen birçok video oyunları değil, Counter Strike 1.6 indir gezginler profesyonel bir online liglerde çok sayıda ve hatta televizyonda şampiyonluk oyunlar vardır.

Oyun ilk Vana potansiyel gördüm bağımsız bir oyun haline geldi Half Life bir mod oldu. kendi başınıza Counter Strike oynamak mümkün olmakla birlikte, gerçek beraberlik çok yetenekleri geliyor. Sen. Gibi Death Match, Zombi Modu ve daha fazlası gibi modları çeşitli seçebilirsiniz oyun hızlı, kadar güncel sistemlerine göre daha az iyi çalışır, ve önemlisi, büyük bir, kurulan oyuncu topluluğu hazır vardır ve daha fazla bekliyor oyuncular eylem katılmak için.

Sen rakiplerinizi imha olma hedefi ile, terörist ya da karşı-terörist bir ekip için sadakat vaadinde, birden fazla harita üzerinde oynamak. Oyun Artıları: – en sistemlerde iyi çalışır – Kolay başladı ama oyun boyunca zorlu almak için – Variety modları ve ekstralar. Oyun Eksileri: -. grafikleri son bin yılda kökeni göstermek – seni başlattığınızda pwned olma olasılığı yüksek. Sonuç : Şunu kabul edelim ki, ilk kez 1999 yılında çıktı bir oyun mutlaka olacak değil kesme kenarında, ama Counter Strike en kalıcı popülerlik eğlenceli onun doğuştan gelen oynanabilirlik ve mantıklı geliyor.

Counter Strike 1.6 indir

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s